Uzzināt cenu
Kravu pārvadājumi

Kad vien nepieciešami kravu pārvadājumi – SIA PostHaul ir droša izvēle. Mēs nodrošinām daudzveidīgus kravu pārvadājumus Latvijā un ārpus tās. Kvalitatīvi, droši un ātri kravu pārvadājumi ir mūsu ikdiena. Mums pa spēkam ir transportēt gan sīkpakas, gan moduļu mājas, mūsu speciālistu zināšanas, pieredze un inovatīvais skatījums, ļauj piedāvāt individuālu risinājumu visa veida kravu pārvadājumiem. Profesionāli izstrādāts maršruts, izvēloties atbilstošu transportēšanas veidu – auto, avio vai jūras pārvadājumu, ņemot vērā kravas saturu, atbildīs ikviena klienta vajadzībām un iespējām.

Kā mūs vērtē partneri, kuriem ir nepieciešami kravu pārvadājumi?

PostHaul piegādes plašās iespējas iepriecina pat visprasīgākos klientus! Viegli pielāgojamies dažādu biznesu vajadzībām un specifikai.

Izmantojām SIA PostHaul projektu loģistikas pakalpojumus moduļu māju transportēšanai uz Zviedriju. Sadarbība bija veiksmīga, projekts tika vadīts loģiski un secīgi, reaģēšana un komunikācija augstā līmenī, novērtējam individuālo pieeju visā projekta procesā.

SIA Fortis Logistic Solutions

Uzticējām SIA PostHaul pasta kravu transportēšanu Itāliju, Franciju, Beļģiju, Latviju, Zviedriju un citām Eiropas valstīm. Īpaši jāuzteic profesionālā dokumentācijas sakārtošana, par to mums pašiem nebija jālauza galva. Esam apmierināti ar piegādes ātrumu un uzņēmuma komunikāciju.

POSTNL PAKKETTEN BENELUX B.V.

Saņemiet cenas piedāvājumu kravu pārvadājumiem
1 stundas laikā
Atbildi stundas laikā garantējam tad, ja cenas pieprasījums tiks iesūtīts darba laikā no 08:00 līdz 18:00
Uzzināt cenu

Ir jautājumi? Saņemiet konsultāciju 1 stundas laikā

Sazinieties ar mums jums ērtākajā veidā – attālināti WhatsApp / Zoom / telefons / e-pasts vai klātienē